logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

 

סדנאות שטח outdoor traininig מותאמת אישית

סדנת שטח OUTDOOR TRAININIG

פעילות גיבוש  – סדנאות שטח OUTDOOR TRAINING


רציתם מלחמה ?? קיבלתם !!!

אם אתם מוכנים להמשיך לשלם אלפי שקלים לפעילויות outdoor training  שלא נותנות לכם כלום מלבד גיבוש וכיף או כפי שאנו מכנים זאת "טיול טרקטורונים"…אז אתה במקום הנכון…

 

תחסוך כסף…., הרבה כסף… חברות רבות מעוניינות בפעילות שטח.
הפעילות לרוב כרוכה בהפקה מיוחדת ומאתגרת על מנת ליצור חוויה מלווה בתכנים מפעילות החברה. דורשת משאבי זמן רבים  – כסף, אופרציה ועוד..

 

לנו יש הכל ! החל מניסיון מול אלפי מנהלים בכירים, מקבלת הפנים, המשימות הספציפיות לפיתוח והעצמה באופן אישי וארגוני, תזונה – כשרה למהדרין, הצילום הייחודי ואטרקציות לגיבוש יום וערב מושלם.

מטרה עיקרית

בסדנת גיבוש המטרה העיקרית – ל ה נ ו ת ( אחת מהמטרות החשובות בחיינו ) וכמה שיותר. בנוסף, המטרות הנם להוריד מחיצות ומתחים ולשחרר רגרסיות, רכילויות מהעובדים והמנהלים הקיימים.

בסדנה לפיתוח מנהלים בשטח. חברת אתגר הדרכה בונה אתך את הפעילויות, התרגילים ומתאמת ספציפית למתבקש ולמטרות הנדרשות.
( "אנו לא מאמינים במוצרי מדף…" ),
במהלך הפעילות ישנן הפסקות מתודיות וקלילות לתחקור בין המשימות והחשוב מכל –
צילום הפעילות.

מה בסדנא

באמצע היער….במרכז, בדרום ובצפון פעילות מגבשת מותאמת אישית לתוכן הנדרש.
העצמה, חווייתיות, תרגילים ופעילויות מהמתקדמים ביותר המכוונים לאותה מטרה אותה רצית להשיג : מנהיגות, תקשורת משובחת, עבודת צוות ופיתוח צוות, שרות ומכירות והכי חשוב, הפעילות מלווה במשובים בין המשימות להטמעת התבונות הלכה למעשה.
בסדנא נמחיש את מהות הצוות ולרבות תפקיד ראש הצוות. נתחלק לשתי קבוצות או חלוקה בהתאם למספר המשתתפים. נשלב תחרות בין הצוותים וביצוע של משובים בין המשימות.

אתגר הדרכה, בונה את התרגילים עבורך, מדריכה ומארחת אותך בארוחת גורמה ביער
כשרה למהדרין!

מתחילים לאט, לאט ובעדינות מרבית, בתרגילי קירבה ובדגש על משמעות סגנונות התקשורת הבין אישית שלך ושלכם. בהמשך עוברים לתרגילים מלכדים ודינאמיקה קבוצתית אשר מפיקים מכל אחד את תכונותיו האמתיות… על – פי התגובות יתפתחו – ויכוח, הסכמה, אי הבנה, הרפתקה, או חברות מופלאה. אנחנו נדע ( כמנחי הסדנא ) להוביל אתכם למקום הנכון והרצוי…

בד"כ, למאט סדנאות גיבוש. סדנאות השטח מהות המשך הדרכתי להדרכות המבוצעות בתוך הארגון בפועל. וסדנא זו באה לידי ביטוי על מנת להמחיש את התכנים הלכה למעשה בדרך חווייתית הנלמדת בארגון.

גיבוש הנו כלי נצרך לעבודת הצוות ולהשגת משימות ארגוניות.
אחד הכלים לכך הנו – חשיבות איכות התקשורת הבינאישית בין עובדים ומנהלים כאחד.
קבוצה מלוכדת יתרונות רבים לה.
פעמים רבות העובדים אף לא רצו להגיע לסדנת הגיבוש. ולאחר מספר שעות האווירה השתנתה ב 180 מעלות…!
אנו מחויבים ומתחייבים להביא את ארגונכם ל :גיבוש הצוות ו"והטענת מצברים"
ומצד שני – הקניית הרגלי עבודה יצירתיים, המונעים שחיקה ולחץ ומגבירים את ההישגיות האישית והקבוצתית.

צילום הפעילות

חשוב לא פחות! צילום הפעילות מתבצעת תוך כדי הפעילות  (On the job training)  דבר אשר מוסיף ממדד לחוויה המתקבלת ולאופי תחקור המשימה דרך מבטו והתבוננותו של המשתתף עצמו.

הסדנא המצולמת נערכת ע"י עורך ווידיאו מטעם חברתנו. המכיר ויודע מה לצלם.
את התוצרים הדרושים הטובים והפחות… כגון : מי נטל פיקוד, מי יכול להנהיג אך פינה דרכו לאחר, מי ניסה להוביל אך נדחה, כמה תרם כל איש צוות למאמץ הקבוצתי. מי מוותר על עקשנותו למען הקבוצה. מי : כנוע, יהיר, סבלני, חמום מוח, עקבי או ותרני. לעתים רואים טינה תחרותית כשמישהו שהרעיון שלו נדחה על ידי הקבוצה כבר לא עבד כל כך קשה. וגם תגובות למשבר : מי גוער בחברו שטעותו גרמה לקבוצה כולה להיכשל, מי התנדב להוביל כשהקבוצה המותשת נאלצה להתחיל מחדש ועוד

את התוצרים אנו הופכים לפעילות הדרכתית או ליווי אישי מעצים.

בנוסף, קליפ פעילות מדליק יועבר לארגון.

שיטת סדנת השטח שלנו

חשבנו וחשבנו.. ומצאנו…מצאנו את הנוסחה האמתית לפעילות שטח אמתית הממחישה את עולם התוכן שלכם עם יום גיבוש, השלת כל המחיצות, ותחרות אמתית.
הפורמולה המנצחת מדמה את התכנים האמתיים תוך כדי השתלבות בתוך עולם העסקים שלכם. הלקוחות שלכם, האינטגרציה הפנים ארגונית, הספקים שלכם ואתם עצמכם. הפעילות זולה, ממוקדת ויעילה ביותר – באחריות !

סדנת השטח הנה כלי מקצועי הנועד לחשוף את עובדי החברה והמשתתפים בה לתוצאות מידיות ובטווח הבינוני והארוך.
חברת אתגר הדרכה, בונה אתך את התרגילים המותאמים ספציפי למתבקש ( "אנו לא מאמינים במוצרי מדף…" ), במהלך הפעילות ישנן הפסקות מתודיות וקלילות לתחקור בין המשימות והחשוב מכל – הפעילות מצולמת ונערכת על ידנו למשוב מעמיק בהמשך באם נדרש.

אנחנו מציעים

דמיינו את עצמכם "נוחתים" בשטח בלתי מוכר למסע "הישרדות" של שעות ספורות או מספר ימים, בידיעה שהדינאמיקה הקבוצתית תפיק מכל אחד את תכונותיו האמתיות…
ההתנסות בחוויית "סדנת השטח באתגר" משילה התנהגויות מוכרות מתגוננות וחושפת את ה-"אני" האמתי ודרכי ההתמודדות הבסיסיים במציאות המשתנה.

אחד מהיתרונות בסדנת השטח הנו ההתנסות והחוויה בפועל של המשתתף. משמעותו – אנו דואגים לביטוי והמחשה בפועל של מרכיבי עבודת הצוות לדוגמא : שיתוף פעולה, הקשבה, יצירתיות, עזרה לזולת, אחריות אישית ועוד. כמנחי הסדנא, אנו מעלים במהלך הסדנה תובנות היוצרות מחשבה במידי.
בסדנת השטח הסימולציה טבעית ככל האפשר, וכתוצאה מכך, ניתן להשליך מ"הפעילות המשחקית" לפעילות העסקית של המנהל והעובד בצוות.
סדנאות אתגר הדרכה בכל רחבי הארץ הכוללות, טיפוס אתגרי, הולכה על קביים, "קשירות", מסעות אופניים, ניווטי ג'יפים, מסלולי מכשולים ומעברי מכשולים המחייבים "חשיבה מחוץ לריבוע", הכנת ארוחת צהרים על פי תוכנית עסקית ועוד.
חברת אתגר הדרכה, בונה יחד אתך את התרגילים המותאמים ספציפי למתבקש ( "אנו לא מאמינים במוצרי מדף…" ), במהלך הפעילות ישנן הפסקות מתודיות וקלילות לתחקור בין המשימות והחשוב מכל – הפעילות מצולמת ונערכת על ידנו למשוב מעמיק בהמשך באם נדרש. בכל מקרה, קליפ הפעילות מועבר לארגון.

לכך יש השלכה ישירה בפתרון בעיית ה"הישרדות" במציאות המשתנה, התחרותית, ובזוויות אחרות לניהול בתחום העסקי.
בסביבת העבודה המודרנית, עובדים ומנהלים עומדים בפני שינויים תכופים ונדרשים לעמידה ביעדים ארגוניים, תוך התמודדות אפקטיבית עם מתחריהם.
הצלחתו של כל ארגון מותנית ביכולתו למצות את הפוטנציאל האנושי תוך יצירת מחויבות גבוהה, אכפתיות ושיתוף פעולה בין כל אנשיו.

מכאן עולה חשיבות איכות התקשורת הבינאישית בין עובדים ומנהלים כאחד.
סדנאות  outdoor ייחודיות לצוותי ניהול ומנהיגות המדמות מציאות לעיתים שונה.